Māte, kura vien trīs dienās zaudēja dēlēnu, brīdina citus vecākus

Facebook
  • Facebook
1 / 1

Kāda māte Lielbritānijā, pēc 12 gadus vecā dēla zaudējuma, vēlas brīdināt citus vecākus būt uzmanīgiem un pievērst uzmanību draudošiem signāliem, vesta "Mirror".

Sāra Deja vien trīs dienas pēc diagnozes uzstādīšanas zaudēja savu 12 gadus veco dēlu Dilanu. Puisēns nomira no sepses - vīrusa infekcijas. Tagad sieviete brīdina citus vecākus saskatīt pazīmes, kas var liecināt par asins saindēšanos vai sepsi.

Puisēnu nogādāja slimnīcā pēc tam, kad viņam bija slikta dūša - galvassāpes, smaga elpošana, un sāpošs kakls. Viss noticis ātri un vecāki vien varēja vēl pēdējo reizi paturēt roku savam dēlam.

Sepse ir infekcijas izraisīta reakcija, kad organisms uzbrūk paša orgāniem un audiem.

Komentāri [14]

 
IncParaac
Skaidri izteikts padoms - noteikti palīdz labāk.
trīs dienās = drebinās pa dienām?
vai ..
trijās dienās = iegūts/zaudēts?
Žurnālisti/Kļockinisti/LU?
12.februāris, 13:07 Atbildēt
?
"Sepse ir infekcijas izraisīta reakcija, kad organisms uzbrūk paša orgāniem un audiem." Kurš nra.lv žurnālists un no kurienes šo idiotismu izsūkāja ? Ja nesajēdz neko no medicīnas, tad labāk paklusēt.
11.februāris, 1:16 Atbildēt
Džeroms
Es atklāšu šausminošu noslēpumu! Augstāk minētie žurnālisti neko nesūkāja, bet iedvesmojās no Džeroma K Džeroma grāmatas "Trīs vīri laivā neskaitot suni.". Tur cita starpā tika pētīta medicīnas enciklopēdija - Pirmais slima cilvēka simptoms ir: Sākumā cilvēks jūtas pilnīgi vesels.
11.februāris, 21:04 Atbildēt
Doks
Sepse ir baktēriju (un to toksīnu) esamība asinīs. Vīrusu esamība asinīs NAV sepse un tiešu mirstību neizraisa.. Varētu rasties encefalīts, bet tas jau ir cits stāsts.
10.februāris, 23:11 Atbildēt
Skatīt visus 14 komentārus >

Veselība Vairāk >

Kaut kas traks!