VAKARA ZIŅAS: Rokmūziķis Jānis Buķelis: No manis gaida vīrišķību

Edmunds Brencis, F64 Photo Agency
  • Edmunds Brencis, F64 Photo Agency
1 / 1

Brīžos, kad rokmūziķis Jānis Buķelis (37) nedzēš ugungrēkus, viņš iedveš rokgrupai «Līvi» jaunu elpu. Plašāku atpazīstamību mūziķis guva pēc dalības šovā «O!Kartes skatuve 2», kas palīdzēja ieraudzīt viņa muzikālo talantu ne tikai skatītājiem, bet arī rokmūzikas leģendai Ainaram Virgam. Abu mūziķu savienība laika gaitā kļūst tikai ciešāka, pagājušajā gadā tika prezentēta arī pirmā apvienības «Līvi un Buks» dziesma «Pēdas uz palodzes», ko atzinīgi novērtēja klausītāji «Latvijas Radio 2» veidotajā aptaujā «Muzikālā banka 2016». Savukārt šogad muzikālā apvienība «Līvi un Buks» klausītāju ausis priecēja arī festivālā «VirgaFest 2017». Buku bez «Līviem» varēs dzirdēt arī leģendārā mūziķa Harija Zariņa 60 gadu jubilejas koncertprogrammā «Tu un es».

«TV šovs «O!Kartes skatuve» man tik tiešām deva lielu atspēriena punktu, lai nonāktu tur, kur esmu tagad. Protams, šajā ceļā bija arī dažādas grūtības, bet tas jau ir cits stāsts. Roks vienmēr ir bijis manī un balsī. Jā, man ir arī ieteikts mainīties un saistībā ar to ir bijušas arī dažādas pārrunas.

Pilnu sarunu ar mūziķi Jāni Buķeli lasi jaunākajā žurnāla "Vakara Ziņas" izdevumā, www.vz.lv

Komentāri [6]

 
Pakavots
Viņš tagad ir pažarists. "Zažigajet".:)
24.septembris 2017, 13:06 Atbildēt
!
Roks nav tikai mūzika,bet arī dzīvesveids,tad nu Buķelim tads pažarnieku roks vien sanāk.
24.septembris 2017, 9:26 Atbildēt
Pakavots
Okupantu Garlībs ir nepareizi "uztaisījis" latviešu valodu.Tāpēc rokā pieņemamāka ir angļu valoda. Bet ir iespēja. Rakstīt pareizus vārdus un teikumus...Būs raitāk.
Nevis, cīnīties ar diktatoriem... bet pret tiem.
23.septembris 2017, 19:33 Atbildēt
Skatīt visus 6 komentārus >

Mūzika Vairāk >

Kaut kas traks!