Tramps pateicas Putinam par ASV vēstniecības personāla izraidīšanu

REUTERS/ SCANPIX
  • REUTERS/ SCANPIX
1 / 1

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien izteica pateicību Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam par ASV vēstniecības personāla izraidīšanu, norādot, ka šāds solis ļaus ietaupīt algām domāto naudu.

"Es vēlos izteikt viņam pateicību, jo mēs cenšamies samazināt algām paredzēto naudu, un es personīgi esmu ļoti pateicīgs, ka viņš atbrīvoja lielu skaitu cilvēku, jo tagad mums ir mazāk cilvēku algu sarakstos," paziņoja Tramps.

"Viņiem nav nekāda īsta iemesla atgriezties. Es ļoti augstu novērtēju faktu, ka mēs spējām Savienotajās Valstīs samazināt algām paredzēto naudu. Mēs ietaupīsim daudz naudas," piebilda prezidents.

REUTERS/ SCANPIX

Jau vēstīts, ka Kremlis ir pieprasījis ASV samazināt to diplomātisko personālu Krievijā par 755 cilvēkiem.

Maskava tā reaģēja uz ASV jaunajām Krievijai noteiktajām sankcijām.

Reaģējot uz ziņām par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, Savienoto Valstu prezidenta Baraka Obamas administrācija pērn izraidīja 35 Krievijas amatpersonas, kā arī slēdza divus Krievijas īpašumus, kuri, kā norādīja Obama, izmantoti spiegošanā.

Putins sākotnēji nekādus pretsoļus nespēra, sakot, ka vēlas redzēt, kāda būs Trampa rīcība, kad viņš būs nonācis Baltajā namā.

Komentāri [5]

 
Raimonds
Arī no Latvijas ir jāizraida visi ASV diplomāti ... tas būtu tikai pareizi.
11.augusts 2017, 23:57 Atbildēt
h2o
Drīzāk gan vatnieka- šarikova atvasīti uz očiznu ...
14.augusts 2017, 23:29 Atbildēt
gatis
''Maskava tā reaģēja uz ASV jaunajām Krievijai noteiktajām sankcijām.''.Nerakstiet muļķības,Krievija tā reaģēja uz 29.12.2016. ASV veikto Krievijas diplomātu izraidīšanu kad pusgada garumā ''jaunais''ASV prezidents nenāca vai nevrēja nākt pie prāta.
11.augusts 2017, 10:03 Atbildēt
Putins huilo
Da neesi tu nekāds gatis, bet gan sū.... raimonds. Kad beidzot nra sāks publicēt komentētāju ip, vai vismaz apvienot vienā grupā visus no vienas ip nākušus komentārus?
11.augusts 2017, 11:32 Atbildēt
Varde
Tu jau arī nēesi nekāds Putinu huilo,bet gan vienkārši Huilo.
12.augusts 2017, 12:27 Atbildēt

Pasaulē Vairāk >

Kaut kas traks!