Lietuvas futbola izlases spēlētāja apprecējusies ar sievieti

facebook.com
  • facebook.com
1 / 1

Aizvadītās nedēļas nogalē apprecējusies Lietuvas futbola izlases spēlētāja. Par savu laulāto spēlētāja apņēmusi draudzeni Marinu Melodiju Vinersjo, vēst portāls "Kas jauns".

Slavenā futboliste norādījusi, ka viņas otrā pusīte ir pats labākais, kas ar viņu dzīvē varējis notikt. "Esmu ļoti laimīga, esmu gatava dalīt savu pasauli ar tevi," raksta spēlētāja.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fviktorija.budryte.5%2Fposts%2F1734445976575281&width=500" width="500" height="466" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

AVOTS: portāls "Kasjauns.lv"

Komentāri [33]

 
Ra
Ja nav vīriešu, bet negrib vientulību, tad ko darīt?
11.jūlijs 2017, 23:17 Atbildēt
Muša
Man piemēram vīrieši nenormāli riebjas. - viņu klajais - es esmu krutais tēviņš un darīšu kā gribēšu un tu mani klausīsi. Nekā nebūs nolāpītie kretīni!!! Tāpēc es pilnīgi viņas saprotu. Protams pati negrasos precēties ar sievietēm, bet pilnīgi atbalstu, lai cilvēks ir laimīgs kā var. Un piekāst kaut kādas uzspiestas morāles normas.
11.jūlijs 2017, 4:01 Atbildēt
Shiva - that which is not
Zvejniekdēlam - tu esi tas slimais indivīds, nevis viņas. Tādas lietas kā tu runāja Hitlers. No kurienes tik daudz naida pret tev nepazīstamiem cilvēkiem, kuri viens otrā ir iemīlējušies ? Un kas tev dod tiesības domāt, ka tavs viedoklis ir tas pareizākais ?
Tieši tavi vārdi liek secināt, ka tas morālais kroplis ( un visticamāk mazs vīŗelis gan augumā gan sirdī ar maziem sēkliniekiem un 1 trešdaļu no vīrietim nepieciešamā testosterona daudzuma ).
Fekālijslimie....... ko ?! Kāds tam sakars ar to, ka 2 cilvēki kopā ? Nekad pats sev vai savai otrai pusītei neesi grābstījies gar dibenu ? Nekad neesi bāzis otrai pusītei mutē savu "čurājumo" ?
11.jūlijs 2017, 0:22 Atbildēt
Oigens
skat , hitlers ir pedeŗasta Pēdējais Patvērums:))) tu , plukata, trekno dzērājcūku- indiešu un āfrikāņu slepkavu čērčilu vai gaudeno zemtupeļnieku rūzvelteli piemini, nemaz neminot netanjehūzu- Palestīnas Vals bērniņu slepkavu !
11.jūlijs 2017, 16:26 Atbildēt
Skatīt visus 33 komentārus >

Kaut kas traks!