Policija skaidro, kā piecgadīgais Ivans varēja nonākt meža biezoknī Dubeņos

bezvests.lv
  • bezvests.lv
1 / 1

Kā iepriekš ziņots, vakar vakarā Grobiņas novada Dubeņos meža brikšņos atrasts miris piecus gadus vecais Ivans Berladins, kurš pazuda 1. jūlijā. Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva portālam liepājniekiem.lv atklāj iespējamos nāves iemeslus.

Mazo Ivanu bez dzīvības pazīmēm Dubeņu ciema meža masīvā atrada brīvprātīgie ar zemessargiem.

Pašlaik informācija liecina, ka apstiprinājusies policijas versija, ka zēns ir apmaldījies un klīdis viens. Tāpat noskaidrot, ka uz bērna ķermeņa nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes.

U. Āva portālam liepājniekiem.lv minējis iespējamo nāves cēloni: "Neesmu, protams, eksperts, bet domāju, ka bērna nāves cēlonis ir ķermeņa atdzišana." Tāpat zēns bija ģērbies jau iepriekš aprakstītajās drēbēs - zilajā jakā, biksēs un sandalēs. Apģērbs lietū bija izmircis.

Valsts policija

Policija atklājusi, ka zēns Dubeņos izkāpis tajā pašā rīta, kad viņš pazudis - 1. jūlijā plkst. 10.30

"Visticamāk, zēns, izkāpis no autobusa, aizgāja pa tukšu ceļu, nevis uz dzīvojamajām mājām. Un tad ieklīda mežā," portālam lēš U. Āva: "Viņš ir bērns, ar to jārēķinās! Varam spriedelēt, ka zēns orientējās sabiedriskajā transportā, teikt, ka viņš bija patstāvīgs, taču nedrīkst aizmirst, ka viņš ir bērns! Visticamāk, nonākušam mežā, bērnam sākās panika. Un viņš devās aizvien dziļāk, aizvien vairāk apmaldoties." U. Āva lēš, ka zēns brikšņos, panikas pārņemts, nosalis un pārguris, visticamāk apsēdies.

Desmit dienas zēnu meklēja kopumā vairāk nekā 4000 cilvēku - Valsts policija, Nacionālie bruņotie spēki, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgo organizācija bezvests.lv un citi neskaitāmi brīvprātīgie.

Avots: liepājniekiem.lv

Komentāri [13]

 
ome
Dīvaini, bet pilsētas bērni no meža baidās.
12.jūlijs 2017, 14:13 Atbildēt
kā to ņem
Ap Liepājas Karostu,kur bērns dzīvoja, arī ir tāds meželis. Varbūt viņš tur ieraudzīja kaut kādu taciņu, kas ir līdzīga tai, pa kuru ir gājis Karostas mežiņā un nokļuvis mājās. Bērns apjucis, tuvumā neviena cilvēka.
12.jūlijs 2017, 14:20 Atbildēt
ne gluži
Tajā igauņu ekstrasenses pareģojumā bija tas svarīgais moments, ka viņu kāds esot aizvilinājis un turot ar varu. Tas nav pierādījies. Var pat teikt, ka bija tieši pretēji. Un to, ka bērnu neatradīs dzīvu, kad bija jau pagājušas vairāk kā divas diennaktis kopš pazušanas, ko bērns ir pavadījis zem klajas debeess, varēja paredzēt ar teju 90% pārliecību. To sauc par dzīves pieredzi un tur nekādas gairšreģa spējas nav vajadzīgas.
12.jūlijs 2017, 13:40 Atbildēt
Ieva
Igauņu ekstrasensei bija taisnība, kad viņa stāstīja savas vīzijas- puika braucot transportā, ir apjucis un nobijies, un dzīvu viņu neatradīšot...
12.jūlijs 2017, 13:34 Atbildēt
Anninja
Nu vispaar vinjas paregjojumaa bij teikts ka vinjsh ir invests no valsts un tureets Pret pasha gribu, taatad tas ir pilniigi un galiugi aplams paregjojums! Un protams beerns buus apjucis un nobijies, viens nepaziistamaa vietaa! Zheel ka maatei nepietika smadzenju lai zinjotu par pazushanu tai pashaa dienaa, vinjai visus beernus vajadzeetu atnjemt
12.jūlijs 2017, 18:35 Atbildēt
Skatīt visus 13 komentārus >

Kaut kas traks!