Dziesmu svētku biļešu drāma pāriet jaunā gultnē, jo sāk ''uzpeldēt'' spekulanti

F64
  • F64
1 / 1

Laikā, kad visa Latvijas sabiedrība apspriež Dziesmu un deju svētku biļešu epopeju, īpaši negatīvu reakciju saņem tie veiksmīgie, kuri ne tikai pie tām tikuši, bet arī nekavējoties nolēmuši pārdot.

Proti, vietnē ss.lv jau parādījušies pirmie sludinājumi, kur tirgo biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem.

Daudzi cilvēki neslēpj sašutumu par spekulantiem, kuri garās rindas esot izstāvējuši ''savtīgu interešu'' vadīti. Līdz ar to, vietnē jau tiek tirgotas biļetes 200-250 eiro vērtībā, daudzus bešā palikušos sadusmojot.

Neapmierinātie nežēlo laiku, lai zākātu peļņu kārojošos, aicinot viņus ''atrast darbu'' un padomāt, kā viņi bešā atstājuši ''sirmgalvjus, invalīdus un daudzbērnu ģimenes''.

Tiesa, ne visi uzskata, ka tas ir ''nepareizi'', jo gluži kā ar šīm biļetēm, tā arī notiek tirgošanās ar automašīnām un citiem labumiem. Proti, tas esot kapitālisms!

Kā šķiet Tev, lasītāj?

Komentāri [14]

 
Jānis
Noslēguma koncertus lūdzu kādus 15 gabalus un tad nebūs ne spekulantu ne netikušo uz koncertu. Peļņu sadalīt dalībniekiem!!!!!!! Un visi laimīgi. Nevis viens koncerts un 1000 000 neapmierināto!!!! Kauns un negods organizatoriem!!!!!
6.marts, 7:39 Atbildēt
grābeklis
vainīgos var redzēt sejā
5.marts, 17:15 Atbildēt
Ierāvējs
pie mums Latvijā nav spekulantu, ir tikai godīgi biznesmeņi, strādājam godīgi pēc principa, neapčakarēsi, nenopelnīsi, lai dzīvo visvarenais bizness
5.marts, 17:13 Atbildēt
Skatīt visus 14 komentārus >

Kaut kas traks!