13.janvāra grautiņu dalībniekam Ansim Ataolam Bērziņam atbalstu izsaka prokrievisks rakstnieks

Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
  • Kaspars Krafts, F64 Photo Agency
1 / 1

Krievijas rakstnieks Zahars Priļepins sociālajos tīklos paudis atbalstu Čehijā cietumsodu izcietošajam Ansim Ataolam Bērziņam.

Donbasā mītošais rakstnieks sociālajā tīklā Facebook dalās ar savām domām, kuras radušās uzzinot par Latvijas pilsoņa nedienām aiz restēm.

Priļepinu satrauc, ka Bērziņu cietumā Čehijā sit, jo domā, ka viņš ''krievs'' un dēvē par ''lietuviešu slāvu'', jo neatšķirot Lietuvu no Latvijas.

Krievu rakstnieks uzskata, ka attieksme pret 13.janvāra grautiņu dalībnieku esot tikpat ''netaisnīga'' kā pret prokrieviskajiem aktīvistiem, kurus Ukrainā liekot cietumā.

Kā noprotams, rakstnieku ne tik ļoti satrauc Bērziņa atrašanās cietumā, kā neiecietība pret viņu, jo uzskata, ka viņš ir ''slāvs'': "Šodien ar vārdu ''slāvs'' cenšas pazemot krievu cilvēku. Rīt jau var censties pārsist galvu un salauzt kājas. Ja trāpīsies ceļā.''

Pripeļins izsaka vilšanos, ka visi jūt līdz, piemēram, Nadeždai Savčenko, bet ne prokrieviskajiem kaujiniekiem cietumā Odesā.

''Vai krievu kultūras sabiedrība izrādīs solidaritāti Ansim?,'' jautā Pripeļins, norādot, ka tā esot naiva cerība.

Komentāri [31]

 
LOL
īstie Latvijas ienaidnieki sēž Saeimā un izlaupa to valsti, viņu dēļ cilvēki ir spiesti pamest savu dzimteni
14.marts, 14:58 Atbildēt
XXL
Tādiem ka Ansis ir jāsēd cietumā, cerēja uz vieglu popularitāti, bet dabūja pa purnu, vis taisnīgi.
14.marts, 10:42 Atbildēt
s†ulbeni
un anājфāvi†, cietumā ir jāsēž, ne jāsēd un ne Ansim! un viss, ne vis, bet taisnīgi gan nav!
15.marts, 20:18 Atbildēt
Es arī tā domāju
Fredis 13.marts 2018 21:18 atbildēt
Ansis Ataols jau no sākuma faktiski bija Latvijas ienaidnieks, jo sita Saeimas logus. Turklāt totāls ģļēvulis un muļķis (jo nepildīja probācijas noteikumus un pameta ģimeni), kuru tagad visi izmanto. Protams, arī LATVIJAS IENAIDNIEKI (Zahars Priļepins, Raimonds) , KURIEM vinš pakalpojis. Nožēlojama degradācija!
14.marts, 9:50 Atbildēt
Skatīt visus 31 komentārus >

Kaut kas traks!