Vakara Ziņas

Vakar, 20:00
Piedāvājam ieskatu dažādos kultūras, mūzikas un izklaides pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā un pat ārpus tās robežām.
 
Vakar, 6:00
Dziedātājs un LTV1 raidījuma «Gudrs, vēl gudrāks» vadītājs Valters Frīdenbergs (30) pēc ķīmijterapijas kursu iziešanas Vācijā, Berlīnes Šaritē klīnikā, ir atgriezies Latvijā. Mūziķis pēc ārstēšanās neaizraujas ar laiskošanos pludmalē vai cita veida atpūtu – atbraucis mājās, uzreiz ķēries vērsim pie ragiem, 20. maijā Rīgas maratonā viņš uzmundrināja skrējējus.
 
20.mai
Šķiršanās pēdējā laikā ir kļuvusi par biežu parādību Latvijas slavenību vidū. Apkopojām slavenus pārus, kuru šķiršanās ir rotājušas žurnālu vākus, un sazinājāmies ar profesionālu psihologu, lai noskaidrotu, vai pastiprināta sabiedrības uzmanība ir viens no iemesliem, kas palielina spriedzi attiecībās, un tāpēc pāris nolemj šķirties, vai arī iemesli ir pavisam citi.
 
20.mai
10. maijā Lisabonā starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija otrajā pusfinālā Latvijas pārstāvei Laurai Rizoto pietrūka nieka piecu punktu līdz iekļūšanai finālā. Spraigā žūrijas un skatītāju balsojumu cīņā 12. maija naktī tika noskaidrota arī šā gada Eirovīzijas uzvarētāja. Tomēr nedēļas garumā «dīvānu eksperti» diskutēja un sprieda par mūsu valsts sniegumu konkursā un vajadzību piedalīties Eirovīzijā.
 
19.mai
Latvijas vīriešiem bieži pārmet, ka viņi ir pārāk vāji, neizdarīgi, neprot veidot ilglaicīgas attiecības ar pretējo dzimumu, kamēr dāmas turpina kāpt pa karjeras kāpnēm, kļūstot arvien veiksmīgākas un spēcīgākas. Lai noskaidrotu, vai sievietes Latvijā ir spēcīgais dzimums un kā tas ietekmē pāru attiecības, uz sarunu aicinājām sabiedrībā zināmas dāmas, uzklausot viņu domas.
 
19.mai
»Vakara Ziņas« jau iepriekš rakstīja, ka komponists un grupas «Pērkons» līderis Juris Kulakovs (59) pārcēlies uz dzimtajiem Līvāniem, kā arī jau vairākus mēnešus dzīvo šķirti no draudzenes Lilitas Saulītes, ar kuru kopā bija vairākus gadus. Aizvadītās nedēļas nogalē Kulakovs iznāca sabiedrībā ar jaunu pavadoni – starptautiskās lidostas «Rīga» Komunikācijas vienības vadītāju Lauru Karnīti.
 
18.mai
Piedāvājam ieskatu dažādos kultūras, mūzikas un izklaides pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā un pat ārpus tās robežām.
 
18.mai
Jau iepriekš vēstījām, ka šķiroties bankas «ABLV Bank» līdzīpašnieks Oļegs Fiļs (44) un vīnzine Santa Kristiāna Zāmuele (41) nav sakārtojuši savas darījumu lietas. Runāja, ka Santa vērsusies policijā ar iesniegumu, jo bijušais vīrs viņu vajājot, vēloties atgūt naudu, ko reiz ieguldījis sievas biznesa attīstībā. Kamēr Fiļs cer, ka izdosies civiltiesiskos jautājumus atrisināt cieņpilni un korekti, panākot abpusēju vienošanos, Zāmuele slēpjas ārzemēs un nereaģē uz bijušā vīra centieniem sakārtot darījumu lietas, kurās viņš investējis nepilnu miljonu.
 
13.mai
Aktieris un dziedātājs Rihards Lepers (32) jau trīs gadus aizrāvies ar sērfošanu, kas nu jau kļuvusi par hobiju. Lai pilnībā varētu ļauties šim ekstrēmajam ūdenssportam, aktieris iegādājies arī nepieciešamo aprīkojumu un sērfošanas dēli.
 
13.mai
Ja Mātes dienā māmiņa vai vecmāmiņa tiek lūgta kādu brīdi nerādīties virtuvē, tad ir skaidrs, ka tur top lielais pārsteigums – maltīte, ko pašu spēkiem gatavo bērni, tētis un, iespējams, arī vectēvs. Lai ar kādām domām un jūtām katrs cilvēks sagaida Mātes dienu, tomēr jauka ir tradīcija, ka šajā dienā gan bērni, gan citi ģimenes locekļi cenšas māmiņu un vecmāmiņu iepriecināt, pasniedzot pašu gatavotas dāvanas un čaklāk nekā citkārt palīdzot mājas solī.
 
13.mai
Grupas «Dziļi violets» solists un Karaliskā improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis ir TV3 pārvērtību šova «Izklausies redzēts» ceturtās sezonas uzvarētājs. Šova laikā Naurim līdzi juta ne tikai viņa kuplā radu saime, bet arī mīļotā sieva Aija Selga-Brikmane.
 
12.mai
Populārais kontrtenors Sergejs Jēgers (39) dienu pirms Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienas Rīgas pilī saņēma Triju Zvaigžņu ordeni, bet 12. maijā viņš jau trešo reizi piedalīsies Vecrīgas viesnīcas «Grand Palace Hotel» vērienīgajā labdarības pasākumā «Martas balle».
 
12.mai
Kopš gastroenterologs un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri (43) nācis klajā ar paziņojumu par jauno mīlu un attiecībām ar Latvijas Televīzijas «Rīta Panorāmas» vadītāju Lindu Krūmiņu (38) un stāstu par kopīgas dzīvesvietas iegādi, viņam tiek pievērsta arī pastiprināta sabiedrības uzmanība. »Vakara Ziņas« Hosama draudzeni sastapa 4. maija svētku vakarā vienā no Rīgas brīvdabas koncertiem, kurā Linda līksmoja draudzenes kompānijā un malkoja atspirdzinošus dzērienus, tikmēr Hosams pavadīja laiku ar saviem vecākiem.
 
11.mai
Dziedātāja, grupas «Triānas parks» idejas autore un pārvērtību meistare Agnese Rakovska 11. maijā atzīmē 32. dzimšanas dienu. Pēc vairākiem gadiem Agnesei būs arī īsta dzimšanas dienas ballīte, kas ieplānota 13. maijā. Vispirms jubilāre ar grupas radošo komandu, mūziķiem un ģimeni sakops piemājas dārzu un pagalmu un pēc labi padarīta darba sēdīsies pie svētku galda, lai ieturētu svētku maltīti un paceltu glāzes par jubilāri. »Vakara Ziņas« pievienojas sveicēju pulkam.
 
11.mai
Populārais komponists Juris Kulakovs (59) šobrīd ne tikai ir pārcēlies uz vecāku mājām Līvānos, bet arī pašķīries no ilggadējās dzīvesbiedres Lilitas Saulītes un sastapis jaunu draudzeni. Kā šķiršanās iemeslu viņš min savu pārāk lielo aizraušanos ar bohēmisku dzīvesveidu.
 
4.mai
1990. gada 4. maijā tika atjaunota Latvijas Republikas neatkarība. Kalendārā šo datumu iezīmē ar sarkanu, un tā ir valsts brīvdiena, pie namu fasādēm un privātmāju karogu mastos plīvo sarkanbaltsarkani karogi, notiek koncerti un svinīgi sarīkojumi, un nu jau trešo gadu tiek arī svinēti Baltā galdauta svētki. »Vakara Ziņas« vērsās pie sabiedrībā populāriem cilvēkiem, lai uzzinātu, kā svinam paši savus svētkus.
 
1.mai
Pavisam drīz pie televīzijas ekrāniem pulcēsies Starptautiskā dziesmu konkursa «Eirovīzija» fani, lai satrauktām sirdīm baudītu muzikālo sacensību, kas pirmo reizi tās vēsturē norisināsies Portugālē. Atgādinām, ka Latviju Eirovīzijas konkursā Lisabonā šogad pārstāvēs latviešu – brazīliešu dziedātāja Laura Rizoto, kas ar dziesmu «Funny Girl» uz skatuves kāps otrajā pusfinālā 10. maijā. Viņa uzstāsies ar 14. kārtas numuru.
 
30.apr
23. un 24. aprīlī Latviju oficiālā vizītē apmeklēja Norvēģijas kroņprincis Hokons Mangnuss un kroņprincese Mete Mārita. Oficiālā sagaidīšanas ceremonija sākās Rīgas pilī, kur Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni uzņēma karalisko pāri.
 
29.apr
Tautā mīlētais komponists Juris Kulakovs (59) pēdējā laikā nav manīts ne publiskos pasākumos, ne koncertos, ne arī citos saviesīgos sarīkojumos. Tādēļ skaidrojām, kur gan palicis populārais komponists, vai vēlme norobežoties no sabiedrības ir saistīta ar pavasara nogurumu?
 
28.apr
Nora Bumbiere uz nāves gultas lūdza savai māsai Mārai Zustrupai parūpēties par dēlu Georgu, kas tolaik bija mazs zēns. Skatuves dīvas māsa šo solījumu arī godam ir pildījusi, kā arī tur cieņā savas māsas piemiņu.
 
27.apr
Piedāvājam ieskatu kultūras, mākslas, izklaides un sporta jomas aktivitātēs, kuras iespējams apmeklēt gan galvaspilsētā, gan citās Latvijas pilsētās.
 
27.apr
Pavasara brīvdienās, 5. maijā, jubileju svin TV raidījumu vadītāja, dzīvesstila un modes eksperte Maija Silova.